Cocinero Foods Yer Fıstığı Ezmesi
Firma Bilgileri
Firma Hakkında

Cocinero Foods Ailesi
Anne eliyle hazırlanan lezzetli ve sağlıklı fıstık ezmesi şimdi sizinle! Cocinero®, katkısız ve şeker ilavesiz yer fıstığı ezmeleri ile dilediğinde kapında. Sipariş alındığında hazırlanan, tazelikle paketlenen yer fıstığı ezmelerimiz şeker, koruyucu ve katkı maddesi içermiyor. Doğal fıstık lezzeti, anne elinin uzmanlığında tatlanarak kapınızı çalıyor. Tescilli bir marka olan Cocinero, doğallığı ve kalitesi ile alışkanlık yaratıyor.
Sertifikalı Organik Malzemelerle Sağlıklı Lezzetler
Zengin protein kaynağı olan yer fıstığı ezmesi; sporcuların ve doğal beslenme tutkunlarının vazgeçilmezleri arasında. Spor öncesi ve sonrası protein tüketimi, kas onarımının yanı sıra yeni kasların inşasını sağlıyor. İki çay kaşığında 7 gram protein bulunan yer fıstığı ezmesi, sporcuların günlük beslenmesinde büyük öneme sahip. Aynı zamanda lifli yapısıyla uzun süre tokluk sağlayarak kilo kontrolüne de yardımcı oluyor. Sağlıklı yağ içeriğiyle kalp hastalıkları ve diyabet riskini azaltan yer fıstığı ezmesi, günün her saati için harika bir enerji kaynağı. İçeriğindeki potasyum, vücudun sıvı dengesinin korunmasını sağlıyor. Mineral zengini doğal formülü ile kötü kolesterolü düşürürken iyi kolesterolü yükseltiyor. Araştırmalar antioksidan içeriğe sahip yer fıstığı ezmesinin kanser hücreleri ile savaşta da etkin rol oynadığını ortaya koyuyor. Diğer yandan doğru üretim ve depolama yöntemleri uygulanmadığında yer fıstığı, kanserojen bir madde olan aflatoksin içerebiliyor. Bu nedenle yer fıstığı ezmesinde güvenilir markaları tercih etmek büyük önem taşıyor. Cocinero, sadece organik ve sertifikalı malzemeleri kullanarak ve hijyenik üretim koşullarından ödün vermeyerek her yaştan tüketiciye sağlıklı ve besleyici ürünler sunuyor.
Fıstık Ezmesinde Güvenin Adı Cocinero®
Tescilli bir marka olan Cocinero® üretimden paketlemeye kadar her adımda butik bir üreticinin özenini büyük bir firmanın sunduğu kaliteyle bir arada sağlıyor. Cocinero®, gıda onayları ve denetim raporları ile tüm süreçlerde tüketicilere güven veriyor. Cocinero® yer fıstığı ezmelerinde kullanılan yer fıstıklarının üretici firmasının aflatoksin analiz sonuçları kritik değerin oldukça altında. Kritik değerin 10 olduğu analizde, Cocinero® fıstıkları yalnızca 0,2 ppb oranına sahip. Koruyucu bulundurmayan Cocinero® yer fıstığı ezmelerini serin, kuru yerde muhafaza ederek üretim tarihinden itibaren bir sene içinde güvenle tüketebilirsiniz.
Cocinero ailesi

başakşehir bahçeşehir cocinero foods yer fıstığı ezmesi
başakşehir bahçeşehir de ballı fıstık ezmesi satışı yapanlar
başakşehir bahçeşehir de doğal ve yöresel fıstık ezmeleri satışı yapanlar
başakşehir bahçeşehir de fıstık ezmeli organik kurabiye satışı yapanlar
başakşehir bahçeşehir de hurmalı fıstık ezmesi satışı yapanlar
başakşehir bahçeşehir de katkısız fıstık ezmmeleri satışı yapanlar
başakşehir bahçeşehir de klasik fıstık ezmesi satışı yapanlar
başakşehir bahçeşehir de parçacıklı fıstık ezmesi satışı yapanlar
başakşehir bahçeşehir de şeker ilavesiz fıstık ezmeleri satışı yapanlar
cocinero foods yer fıstığı ezmesi
istanbul başakşehir cocinero foods yer fıstığı ezmesi
istanbul başakşehir de ballı fıstık ezmesi satışı yapanlar
istanbul başakşehir de doğal ve yöresel fıstık ezmeleri satışı yapanlar
istanbul başakşehir de fıstık ezmeli organik kurabiye satışı yapanlar
istanbul başakşehir de hurmalı fıstık ezmesi satışı yapanlar
istanbul başakşehir de katkısız fıstık ezmmeleri satışı yapanlar
istanbul başakşehir de klasik fıstık ezmesi satışı yapanlar
istanbul başakşehir de parçacıklı fıstık ezmesi satışı yapanlar
istanbul başakşehir de şeker ilavesiz fıstık ezmeleri satışı yapanlar
istanbul cocinero foods yer fıstığı ezmesi
Firma Haberleri
Firma Yorumları
Firma yorumları kapalıdır.