Han Kuru Temizleme
Firma Bilgileri
  • : Ersin Bey
  • : Abdurrahmangazi Mahallesi Kasaba Sokak No:8\A Sancaktepe İstanbul
  • : 0216 621 67 67
  • : Belirtilmemiş
  • : 0535 567 16 61
  • : 08:30 - 20:00
  • : Belirtilmemiş
  • : yolcue@hotmail.com
  • :
Firma Hakkında

Kuru temizleme işleminin ana işlevi; ıslak temizlemeyle zarar gören yada yıpranmış kumaş dokularını yıpratmayaDRY CLEAN EXPRESS, olarak halı yıkama hizmetinde iddialıyız. Halılarınız hijyenik şartlarda son teknoloji ürünü halı yıkama makineleri ile konusunda uzman ve eğitimli personeller ile profesyonelce yıkanmaktadır. Halılarınız sağlık örgütleri tarafından belirlenen standartlara göre kullanılan halı kurutma odası ile yaz / kış fark etmeksizin evinize yada işyerinize %100 kuru olarak teslim edilir. Halı yıkamak önemli bir temizlik operasyonudur, belirlenen sağlık ve hijyen kurallarına uyulmaması halinde siz ve sevdikleriniz zarar görebilir. KonDRY CLEAN EXPRESS, Tadilat ve terzi hizmetiyle sizin için değerli olan giysilerinizi ilk günki haline döndürebilir veya pantolon paçasının boya göre kıvrılması, pantolon ile eteklerin bel kısımlarının bedene uydurulması gibi işlerin yanı sıra bozuk fermuarları değiştirebilir,ceket kollarını uzatabilir ya da kısaltabilmektedirler. Bu ve bunun gibi terzilik ve tadilat ihtiyaçlarınızda DRY CLEAN EXPRESS’e her zaman güvenenilirsiniz. Giysilerinizi konusunda uzman personelimize teslim ederek bu hizmetlerden çok uygun fiyatlarla faydalanabilirsiniz.uyla ilgili daha geniş bilgi ve servis talebi için müşteri hizmetlerimizden bilgi alabilirsiniz.rak yada yıpranan dokuları onararak giysilerinizin uzun ömürlü olmalarını sağlamaktır.

Modern Dünya’nın bir gereği olarak yoğun çalışan kadınlarımızın, en büyük sıkıntılarından biridir ütüleme işlemi. Sevdiklerinizle harcayabileceğiniz zamanı ütüleme işlemine harcamak yerine ; uzman kadromuz son teknoloji ütülerimiz ile kadınlarımızın bu büyük yükünü alıyoruz. Servisimiz evinizden ya da işyerinizden aldığı giysilerinizi kusursuz bir ütüleme yaparak yine adresinize ya da işyerinize bırakıyor. Hayatınızı kolaylaştıracak ve sevdiklerinize daha fazla zaman ayırmanızı sağlayacak bu hizmeti şaşıracağınız fiyatlarla size en yakın DRY CLEAN EXPRESS şubelerinden alabilirsiniz.
DRY CLEAN EXPRESS, kuru temizleme işlemini yalnızca giysilerinize uygulamıyor. Perde ve tülleriniz ile koltuk kılıfı sehpa kılıfı, sehpa örtüleri, yatak örtüsü, yorgan, yastık, pike ve battaniyeleriniz gibi ev tekstili ürünlerinize de giysilerinizde uyguladığımız hassas kuru temizleme işlemini uyguluyoruz. İster iş yerinizin ister evinizin tüm tekstil alanlarının ve eşyalarının temizlenmesinde DRY CLEAN EXPRESS bir telefon kadar yakındır. Hemen çağrı merkezimizi arayabilir ve size en yakın şubemizden ev tekstili kuru temizlemesi ile ilgili bilgi alabilir yada hizmet talep edebilirsiniz.
Doğru leke çıkarma; büyük ölçüde lekenin yapısına, kumaşın cinsine, kullanılan boyanın dayanıklılığına ve oluşan lekeye zamanında müdahale edilmesine bağlıdır. Tam zamanında çıkarılmayan, gıda, içeceklerden ve diğer yağlı leke bırakan maddelerden kaynaklanan lekeler sıcağa maruz kaldıkları zaman oksitlenmeye başlar ve soyulmuş bir elmanın havayla temas etmesinden sonra kararması gibi ya sararır ve kararırlar. Aldığı sertifika ve ödüllerle uluslararası bir başarıya sahip olan DRY CLEAN EXPRESS her tür lekeyi uygun kimyasallar ve yöntemlerle giysi ve çamaşırlarınızı yıpratmadan çıkarma garantisini en uygun fiyatlarla en hızlı servis süresiyle veriyor. Her türlü leke sorunlarınız için hemen çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

han kuru temizleme
istanbul han kuru temizleme
istanbul sancaktepe de abiye temizliği
istanbul sancaktepe de ayakkabı lostra
istanbul sancaktepe de deri temizliği
istanbul sancaktepe de ev tekstili
istanbul sancaktepe de gelinlik temizliği
İstanbul Sancaktepe de halı yıkama
istanbul sancaktepe de terzi hizmeti
istanbul sancaktepe de terzi tadilat işlemleri
istanbul sancaktepe de ütü hizmeti
istanbul sancaktepe han kuru temizleme
organik kuru temizleme
sancaktepe abdurrahmangazi de abiye temizliği
sancaktepe abdurrahmangazi de ayakkabı lostra
sancaktepe abdurrahmangazi de deri temizliği
sancaktepe abdurrahmangazi de ev tekstili
sancaktepe abdurrahmangazi de gelinlik temizliği
sancaktepe abdurrahmangazi de halı yıkama
sancaktepe abdurrahmangazi de terzi hizmeti
sancaktepe abdurrahmangazi de terzi tadilat işlemleri
sancaktepe abdurrahmangazi de ütü hizmeti
sancaktepe kuru temizleme
yenidoğan kuru temizleme
Firma Haberleri
Ürün & Hizmetler
Hiç Ürün Eklenmemiş
İlanlar
Hiç İlan Eklenmemiş
Firma Yorumları
Firma yorumları kapalıdır.
Harita